Animacja sprzedaży Merchandising Tajemniczy klient Sampling Wydarzenia specjalne Outsourcing Top hostessy/modelki Galeria Top hostess/modelek Zarządzanie POS Obsługa Konkursów Przesyłki/mailingi
MERCHANDISING

,,Merchandising. Magnetyzm przestrzeni handlowej".
Jay Diamond, Ellen Diamond

Aby mogli Państwo osiągnąć wysokie rezultaty w sprzedaży nie wystarczy ułożyć produkty na półce, trzeba wiedzieć jak to zrobić. Merchandising jest ekonomicznym sposobem eskalacji sprzedaży bez ponoszenia znacznych kosztów na reklamę.

Lata doświadczeń w merchandisingu nauczyły nas CO, GDZIE, JAK i KIEDY mamy zrobić.  Nasz fachowy wzrok dostrzega wszystkie ewentualne możliwości wykorzystania Państwa obszaru handlowego.

Agencja Arpress prowadzi działania merchandisingowe na terenie całej Polski.

W zawodowy sposób zarządzamy ekspozycją Państwa towaru na terenie sklepu oraz nadzorujemy istniejący asortyment.

Prowadzimy zarówno merchandising długofalowy jak i akcyjny.

Efektywnie wpływamy na zachowania Państwa klientów poprzez wystrój pomieszczenia i sposób prezentacji towarów. Nasze działania przyczyniają się do zmiany postaw wobec produktu oraz marki Państwa firmy.

W jasny, czytelny oraz atrakcyjny sposób zwracamy uwagę Państwa klienta na lokalizacje sklepu, konkretny towar, stoisko, nowość czy promocje.

Zawsze dostosowujemy przekazywaną informacje  do rodzaju klienta:

Do skorzystania z naszych usług MERCHANDISINGOWYCH zapewne przekonają Państwa wyniki badań marketingowych, które pokazują, iż  80% decyzji zakupowych klienci podejmują dopiero w sklepie.


ARPRESS Sp. z o.o.
ul. Wilczak 13 S tel. +48 (61) 825-94-15 www.arpress.pl Copyright © 2023 Ciekawe Miejsca
61-623 Poznań fax +48 (61) 825-94-16 biuro@arpress.pl by Arpress Sp. z o.o. Polityka Prywatności
Agencja reklamowa Poznań Field marketing Merchandising Mystery shopping Sampling Special Events