Animacja sprzedaży Merchandising Tajemniczy klient Sampling Wydarzenia specjalne Outsourcing Top hostessy/modelki Galeria Top hostess/modelek Zarządzanie POS Obsługa Konkursów Przesyłki/mailingi
ANIMACJA SPRZEDAŻY

„70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu".

 John Mc Kean


Animacja sprzedaży jest jednym z najskuteczniejszych sposobów promowania  produktu na rynku. Nasza agencja przeprowadzi dla Państwa w profesjonalny sposób każdą nawet najbardziej niespotykaną akcję animacyjną.

Jesteśmy do tego zadania w perfekcyjny sposób przygotowani. Oprócz wieloletniego doświadczenia w branży field marketingu i zapału do pracy posiadamy stały zespół hostess oraz koordynatorów.

Nasi pracownicy w sposób ciągły obserwują rynek z perspektywy klienta i sprzedawcy przez co posiadają informacje o nowych produktach, cenach, sposobach komunikacji mechanizmie promocji i ich skuteczności. 

Są także szkoleni z zakresu autoprezentacji, technik sprzedaży oraz  z założeń dotyczących każdej nowej działalności.

Dzięki prowadzonej przez nas selekcji jesteśmy pewni, iż nasi Animatorzy spełnią wszystkie oczekiwania i przyczynią się do  sukcesu Państwa firmy.

Dodatkowo oferujemy Państwu szczegółowe rozliczenie z przeprowadzonej przez nas akcji. A jeśli tego Państwa firma sobie zażyczy przekażemy również dokumentacje fotograficzną, którą będą mogli Państwo wykorzystać do własnych celów promocyjnych.

 


ARPRESS Sp. z o.o.
ul. Wilczak 13 S tel. +48 (61) 825-94-15 www.arpress.pl Copyright © 2023 Ciekawe Miejsca
61-623 Poznań fax +48 (61) 825-94-16 biuro@arpress.pl by Arpress Sp. z o.o. Polityka Prywatności
Agencja reklamowa Poznań Field marketing Merchandising Mystery shopping Sampling Special Events