Szkolenia otwarte Szkolenia zamknięte E-learning
SZKOLENIA

Oferta szkoleń, którą do Państwa kierujemy powstała w miejscu, gdzie teoria spotyka się z praktyką. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu agencji marketingowej oraz lata praktyki w zarządzaniu sklepem i jego powierzchnią zaowocowały chęcią przekazania naszej wiedzy do Państwa dyspozycji w postaci szkoleń.

Nie jesteśmy firmą szkoleniową oferującą setki szkoleń na każdy temat, ale od wielu lat prowadzimy formami aktywnymi szkolenia w zakresie niezbędnym do realizacji prowadzonych przez nas projektów merchandisingowych, field i trade marketingowych oraz sprzedażowych.

Szkolimy handlowców, pracowników sklepów i kadrę zarządzającą. Nasze szkolenia zawsze wynikają ze zidentyfikowanej potrzeby, którą da się zaspokoić formami szkoleniowymi i rozwijają te kompetencje pracowników biorących udział w naszych projektach lub pracujących u naszych klientów, które są niezbędne do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Zdecydowaliśmy się na taką formę, ponieważ pozwala ona dostosować programy szkoleń do rzeczywistych potrzeb współpracujących z nami firm. Nasi eksperci chętnie pomogą zdiagnozować obszary do rozwoju oraz luki kompetencyjne, nad którymi wspólnie będziemy pracować, aby zapewnić jeszcze efektywniejsze działanie prowadzonych przez Państwa firm.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług szkoleniowych, zdobycie praktycznych umiejętności oraz wiedzy, proces ewaluacyjny sprawdzający wykorzystanie zdobytych umiejętności w praktyce.

Potrzebujesz więcej szczegółów na temat szkolenia? Wystarczy wysłać zapytanie


ARPRESS Sp. z o.o.
ul. Wilczak 13 S tel. +48 (61) 825-94-15 www.arpress.pl Copyright © 2023 Ciekawe Miejsca
61-623 Poznań fax +48 (61) 825-94-16 biuro@arpress.pl by Arpress Sp. z o.o. Polityka Prywatności
Agencja reklamowa Poznań Field marketing Merchandising Mystery shopping Sampling Special Events